2013.08.30 07:07

MagNet Közösségi Ház - ÉVADNYITÓ ÉLMÉNYNAP

ÉVADNYITÓ ÉLMÉNYNAP

950x295_KortancAugusztus 31. szombat 10-20h

nyilt_nap_fokep_1A nyár utolsó napján kitárjuk a kapukat, hogy betekintést kapj az ősztől kezdődő csoportokba, képzésekbe, tréningekbe.

A napot Somogyi Istvánnal közös dobolással, tánccal zárjuk a Belső udvarban. Hozz magaddal csörgőt, dobot, ha van!

Tarts velünk, gyűjts élményeket és kapcsolódj a MagNet Élmény Napon!

A részvétel ingyenes.

A részletes programot nyomtatható formában innen tudod letölteni. Az esemény facebook oldala.

 

BELSŐ UDVAR PROGRAMJAIenrico

10-10:30 “Zeneszeretet és egészségtudatosság!” ENRICO – relaxáló és gyógyító zenei bemutatója

 

15-16h Salsa Mindenkinek! a Palladium Salsa Tánciskola interaktív bemutatója bővebben

16h Hastánc bemutató – Gubenyák Szilvi-Sissy

19 órától közös dobolás, ének, tánc Somogyi Istvánnal

 

ELŐADÁSOK

10-11h Kiss Balázs Kunó: A Megoldás: nincs megoldás – JUHAR TEREM bővebben

10-11h Coaching-szemléletű kommunikáció – a munkában és a magánéletben – Porpáczy Éva – ÁRNIKA TEREM bővebben

11-13h Integrál Pszichológia államilag akkreditált képzés – élményszerű bemutató! JUHAR TEREM bővebben

integral_akademia11-12h Az ÉLET Magazin és az ÉLET Csoport bemutatkozása – ÁRNIKA TEREM bővebben

12-13:30h Zeneszeretet és egészségtudatosság!” – címmel új zenei-egészségfejlesztő program bemutatása – ÁRNIKA TEREM bővebben

13-14h Bemutatkozik a MITÉR – Egres Katinka, Tartsay Vilmos – JUHAR TEREM bővebben

13-14:30 A Spirituális Önismeret alapjai -  az útra lépés – Tóth Tímea – BORÓKA TEREM bővebben

toth_timi

13-15h Képezd magad egészségessé! – Dr. Hegedűs Ágnes – REKETTYE TEREM bővebben

13:30-15h „Az ÉLET egyszerű tudománya” – Vörös István – ÁRNIKA TEREM bővebben

14-15:30 Integrál önmegvalósítás tréning bemutató – Integrál Intézet – JUHAR TEREM bővebben

integral_intezet_onmegvalositas_trening

15-16h Kínai asztrológia – Nagy Melinda – ÁRNIKA TEREM bővebben

15-16:30 Kreatív Integrál Szabadegyetem… az önismeret magasiskolája – BORÓKA TEREM bővebben

15:30-17h Kahi-Healing gyógyító koncepció – JUHAR TEREMbővebbenkahi_healing 15:30-17:30 IpsziLáng – integrál szemléletű önismereti csoportok a Lélek ébredéséért – REKETTYE TEREM bővebben

16-17h Pénz és kreativitás, kreativitás és pénz – Csapó Ida – ÁRNIKA TEREM bővebben

17-18h Tudatos kapcsolatok – Bőr Róbert, Oros Andrea-Vénusz – ÁRNIKA TEREM bővebben

18-19h Gyakorlati számmisztika – Szabó Zoltán – ÁRNIKA TEREM bővebben

 

BEMUTATÓ FOGLALKOZÁSOK

10-11h Csoportos hangfürdő – Kalmár Andrea – GALAGONYA TEREM bővebbenkalmar_andi_hangfurdo

10-11h Gerincjóga – Taller Miklós – INTEGRÁL-LAK bővebben

10-11h Tibeti kristályhangtál meditáció – Ádám András – PIPACS TEREM

10-12h Jin Jang a mindennapi életedben – bemutató workshop – Braun Kati – BORÓKA TEREM bővebben

10-13h Lélekzés csoport bemutató – György Kata – BOJTORJÁN TEREM bővebben

10-11:30h Bemutató csoportos energetikai tisztítás – Döményi Edina – REKETTYE TEREM bővebben

10-12h Lépj be a Női Lélek Szalonba! – Karmazsin Éva, Sebők Gabi – KANKALIN TEREM bővebben

10-13h Fúziós családállítás bemutató – Brandeis György – LÓTUSZ TEREM bővebben

mori_csaladfa11:30-12:30h Nia – Miklós Ildikó – GALAGONYA TEREM bővebben

12:30-14h Hatodik szeretetnyelv – az elfogadás flowja – ÉbrenLét Tréner Csoport – KANKALIN TEREM bővebben

13-14h Himalayan jóga – Nagy Gabi – GALAGONYA TEREM bővebben

13-16h Önértékelés csoport bemutató – Garda Ildikó, Kalmár Andrea – BOJTORJÁN TEREM bővebben

garda_ildi_önértékelés

14-16:30 RituálTánc a Lélekszíntér programcsoport tükrében – Berkes Judit – LÓTUSZ TEREM bővebben

14-15:30h Találd meg belső mesélődet! – ÉbrenLét Tréner Csoport – KANKALIN TEREM bővebben

14:30-15:30 Bevezetés a Hastánc rejtelmeibe – Sissy – GALAGONYA TEREM bővebben

16-17h Tibeti kristályhangtál meditáció – Ádám András – PIPACS TEREM

16-18h Integrál szemléletű önismereti csoport bemutató – Kemény Péter, Pető Dóra – BOJTORJÁN TEREM bővebben

kemeny_peter

16-18h DaoYin gerinctorna a fájdalommentes, egészséges hátért – Gondán Gerti – GALAGONYA TEREM bővebben

17-19h ÉNÜNK – SZERETETÜNK – SZÁNDÉKAINK – Integrative Core Dynamics (ICD) bemutató – Pintér László – LÓTUSZ TEREM bővebben

17-19h „Fény és árnyék” mozgásos önismereti csoport – Garda Ildikó – KANKALIN TEREM bővebben

17:30-19h Az Élet Tánca – Kun Szilvi – JUHAR TEREM bővebben

elet_tanca

18-19h Önbizalom Növelő KacagÓra – Kolozsvári Kacagó Marianna – REKETTYE TEREM bővebben

 

EGYÉNI KEZELÉSEK, BEMUTATÓK

10h, 11h “Mi a szösz?” – egyéni terápiás bemutató Garda Ildikóval – BELÉNDEK TEREM bővebben

13h, 14h, 15h Út Önmagadhoz – egyéni coaching folyamat – Braun Kati – BELÉNDEK TEREM bővebben

16:30-19:15 Érintésterápia – Taller Miklós – INTEGRÁL-LAK bővebben

17-17:45 és 18-18:45 Egyéni hangfürdő – Kalmár Andrea – FÜSTIKE TEREM bővebben

17-19h Kahi-Healing bemutató kezelések – BORÓKA TEREM bővebben

 

—————

Vissza